درباره من

من حامد نژادقربان هستم ملقب به هامان ! در سال 1393 از رشته مدیریت بازرگانی فارغ التحصیل شدم ، اما این پایان کار من نبود و بلافاصله بعد از آن مدرک ارشد سیستم های اطلاعاتی مدیریت را از دانشگاه تهران و سپس مدرک ارشد مدیریت کارآفرینی را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کردم.

علاوه بر اینها از سال 1391 تا کنون به تدریس عناوین گوناگون در سطح دانشگاه و همچنین آموزشگاههای آزاد مشغول بوده ام. از جمله این عناوین میتوانم به موارد زیر اشاره کنم:
.راه اندازی کسب و کار
.مدیریت کسب و کارهای کوچک
.طرح ریزی کسب و کار
.ایجاد کسب و کار
.نگارش بیزینس پلن
.تحلیل محیط کسب و کار
.آموزش نرم افزار BP Pro
.مدیریت فروش
.مدیریت کسب و کارها
.حسابداری مدیریت
.تشخیص فرصت های کسب و کار
.کارآفرینی استارتاپی
.بومهای کسب و کار استروالدر
.مدلهای کسب‌وکار استروالدر
.Jobs to be done
.طراحی محصول
.توسعه محصول جدید
.استراتژی کارآفرینی
.مدیریت ریسک
.مدیریت سرمایه گذاری
.اصول مذاکرات تجاری
.اصول مذاکرات تجاری بین المللی
. بازرگانی داخلی
. بازرگانی بین المللی
.مدیریت فرآیندهای کسب و کار
.مهندسی سازمان
.رفتار سازمانی
. مديريت بازاریابی
.مدیریت خرید
.مدیریت ارتباط با مشتری
.تجارت الکترونیک

اینها گوشه کوچکی از فعالیتهای من بود، علاوه بر اینها از سال 92 بصورت کاملا حرفه ای مشاوره مدیریت و کسب و کار را آغاز نمودم و در کنار آن ۹ سال سابقه مدیریت و سرپرستی معاونت بازرگانی و فروش را در کارنامه خود دارم.
مجموعه این توانایی ها من را بر آن داشت تا بتوانم شبکه ای را فعال کنم تا تمامی هموطنان از گردش آزاد اطلاعات و دانش بصورت رایگان بهره ببرند.

شما می توانید در این شبکه تمامی اطلاعات مورد نیاز برای راه اندازی یک کسب و کار را کسب و یا تجربیات خود را به اشتراک بگذارید.
علاوه بر آن بنده با همکاری تعدادی از شتابدهنده ها و همچنین سرمایه گذاران بخش کسب و کارهای نوپا از دریافت ایده های کسب و کاری حمایت می کنیم.